Zdjęcia na płótnie i fotoobrazy warszawaFotoobrazy wydrukowane na prawdziwym płótnie i naciągnięte na mocną, drewnianą ramę. Teraz Twoje ulubione zdjęcia mogą zaistnieć jako dzieła sztuki, a Ty możesz poczuć się niczym artysta, który stworzył obraz na płótnie.
Wybieraj z wielu propozycji formatów. Na przykład 20x60 cm, 40x120 cm, 120x160 cm, ale i 20x20 cm. Druk zdjęcia to też najwyższa jakość ze względu na drukowanie w 12 kolorach. Oto sposób na doskonałe wrażenia estetyczne, które w pełni odda zalety Twoich fotografii. Uwaga: zdjęcie jest płótno rozciągnięte na drewnianej ramie, podczas projektowania należy uwzględnić po brzegach po 3 cm potrzebna do zrobienia zakładki na ramę.

W naszym studio fotograficznym w warszawie wykonasz na prawdę niesamowite zdjęcia na płótnie.Fotoobraz na prezent dla znajomychJeśli chcesz obdarować przyjaciółkę oryginalnym prezentem wybierz fotoobraz z kolażem zdjęć, który sprawdzi się doskonale jako oryginalny prezent na urodziny. Przesłaną przez Ciebie fotografię nanosimy na płótno za pomocą profesjonalnych maszyn, co gwarantuje pełną szczegółowość druku. Płótno umieszczamy na drewnianych krosnach malarskich. Tak wykonany fotoobraz sprawdzi się idealnie jako prezent na urodziny dla przyjaciółki.Wybór i personalizacjaPrzyjdź lub napisz do nas, a my pomożemy spersonalizować Twój fotoobraz oraz damy kilka wzkazówek jakie zdjęcia na płotnie najlepiej wybrać.