Zdjęcia na płótnie i fotoobrazy warszawaFotoobrazy wydrukowane na prawdziwym płótnie i naciągnięte na mocną, drewnianą ramę. Teraz Twoje ulubione zdjęcia mogą zaistnieć jako dzieła sztuki, a Ty możesz poczuć się niczym artysta, który stworzył obraz na płótnie.
Wybieraj z wielu propozycji formatów. Na przykład 20x60 cm, 40x120 cm, 120x160 cm, ale i 20x20 cm. Druk zdjęcia to też najwyższa jakość ze względu na drukowanie w 12 kolorach. Oto sposób na doskonałe wrażenia estetyczne, które w pełni odda zalety Twoich fotografii. Uwaga: zdjęcie jest płótno rozciągnięte na drewnianej ramie, podczas projektowania należy uwzględnić po brzegach po 3 cm potrzebna do zrobienia zakładki na ramę.

zdjęcie na płótnie, fotoobraz

Fotoobrazy

W naszym studio fotograficznym w warszawie wykonasz na prawdę niesamowite zdjęcia na płótnie.Fotoobraz na prezent dla znajomychJeśli chcesz obdarować przyjaciółkę oryginalnym prezentem wybierz fotoobraz z kolażem zdjęć, który sprawdzi się doskonale jako oryginalny prezent na urodziny. Przesłaną przez Ciebie fotografię nanosimy na płótno za pomocą profesjonalnych maszyn, co gwarantuje pełną szczegółowość druku. Płótno umieszczamy na drewnianych krosnach malarskich. Tak wykonany fotoobraz sprawdzi się idealnie jako prezent na urodziny dla przyjaciółki.Wybór i personalizacjaPrzyjdź lub napisz do nas, a my pomożemy spersonalizować Twój fotoobraz oraz damy kilka wzkazówek jakie zdjęcia na płotnie najlepiej wybrać.

Co piszą o nas klienci?


Image Description
Krystian
11.05.2019

Fotoobrazy to idealna pamiątka. Ja z żoną na naszą rocznicę ślubu sprawiliśmy sobie taki obraz i jesteśmy zadowoleni :) pięknie to wygląda na ścianie, oprawiliśmy to w ramkę. Naszym znajomym też planujemy coś takiego zprezentować.

Image Description
Katarzyna michałowska
18.03.2018

Nie wiedziałam co kupić przyjaciółce na urodziny ponieważ znamy się od lat i dostała ode mnie już chyba wszystko, a tutaj taki przepiękny fotoobraz oferuje firma dansil i to nie daleko mnie. Gdyby nie reklama to bym chyab do dziś nie wiedziała co kupić. Dziękuję wam za pomysł i przepiękne wykonanie!

Image Description
Angelika
01.04.2019

Tanio, szybko i pięknie. Zdjęcia moich trojga dzieci wyszły niesamowicie przpięknie. Trzy małe bobasy wiszą teraz na ścianie w mojej sypialni uśmiechnięte. Ramki w prezencie bardzo dziękuję za wykonanie i niską cenę. Wiem, że zdjęcia dzieci jest zrobić ciężko a tutaj takie profesjonalne podejście i wykonanie oraz wspaniałe rekwizyty. Po prostu świetnie polecam innym.

Image Description
Ludmiła
01.12.2018

Narzeczony ucieszył się z prezentu jak wręczyłam mu nasze zdjęcia w postaci fotoobrazu jak jesteśmy we dwoje. Chyba nie można ofiarować nic lepszego :) Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług i na pewno jeszcze wrócę korzystać dalej.

Image Description
Mariusz
13.12.2018

Jeśli miałbym wybierać jeszcze raz fotografa to zdecydowanie byłby to Dansil. Dlaczego? Profesjonalne podejście do klienta, widać że słuchają tego co klient do nich mówi, niskie ceny za usługi w stosunku do cen w Warszawie i w okolicach, krótki czas oczekiwania i świetne wykonanie. Nie spodziewałem się takiego super efektu a wyszło przepięknie. Dwa zdjęcia na obrazie które zamówiłem są wysokiej jakości i bardzo dobrze się prezentują. Polecam wszystkim.zdjęcie miasta warszawy
CC BY-SA 4.0 Foxy1219 źródło: Wikipedia.org
kościół św. Jakuba tarchomin
CC BY-SA 3.0 pl Adrian Grycuk źródło: Wikipedia.org
ulica Modlińska Białołęka
CC BY-SA 4.0 Cezary p źródło: Wikipedia.org