Sesje noworodkoweSesje noworodkowe po drugiej stronie brzuszka… Utrwalamy to co najcenniejsze – czyli pierwsze chwile życia. Należy wykonać do 14 dnia życia maleństwa (najlepiej między 5 – 10 dniem). Właśnie wtedy maluszki przesypiają większą część dnia głębokim snem a ich ciałka są elastyczne co ułatwia upozowanie naszych maleństw. Jest to czas, w którym nie będzie im przeszkadzało małe zamieszanie związane z sesją. Wszystkie akcesoria, które wykorzystujemy przy sesjach: kocyki, czapki, opaski oraz rekwizyty należą do nas. Sesja noworodkowa może czasem trwać dość długo ok. 4 godzin, w trakcie której będziemy robić przerwy na kolejne karmienia, zmianę aranżacji czy uśpienie maluszka.

Przed przystąpieniem do sesji z noworodkiem ogrzewamy studio do odpowiedniej temperatury oraz dodatkowo dogrzewamy w trakcie trwania sesji. Bardzo ważne jest aby maluszek tuż przed sesją był nakarmiony – najlepiej zrobić to już u nas w studio fotograficznym, prosimy również zabrać ze sobą smoczek. Na każdej sesji bezpieczeństwo dziecka jest sprawą nadrzędną. Priorytetem jest bliskość rodzica który bardzo często pomaga przy sesji oraz niejednokrotnie asekuruje. Rekwizyty których używam są bezpieczne i stabilne. Przy sesjach noworodkowych towarzyszą emocje rodzicom… sami jesteśmy rodzicami i wiemy co znaczy dla rodzica oddanie pociechy, choć na kilka chwil w inne ręce. Cała sesja jest podporządkowana waszemu skarbowi i jego potrzebom. Zdjęcia wykonujemy w naszym studio DANSIL w którym znajdują się akcesoria tj. koce, materiały, koszyki, kolorowe tła i mnóstwo innych gadżetów. Dysponujemy również licznymi czapeczkami, spodenkami, opaskami, tiulami, itp. Studio znajduje się w Warszawie. W przypadku sesji noworodkowej trzeba zareagować odpowiednio wcześnie, jeszcze przed narodzinami dziecka, gdyż mamy dość krótki czas na wykonanie takiej sesji. Proponujemy umówić się miesiąc przed planowanymi narodzinami i omówić przebieg sesji, a zaraz po pojawieniu się dziecka na świecie i powrocie ze szpitala do domu doprecyzować termin realizacji noworodkowej sesji fotograficznej.

Zdjęcia noworodkowe

Sesje ciążoweSesje ciążowe są bardzo indywidualne, poprzedzone szczegółową rozmową z modelką, dotyczącą upodobań i oczekiwań względem sesji tak aby czuła się pewnie i komfortowo. Możemy wykonać sesję w aranżacji intymnej bądź na wesoło… Odpowiedni moment na wykonanie sesji to 7-8 miesiąc ciąży. Brzuszek jest już wtedy ładnie zaokrąglony, a przyszła mama czuje się jeszcze dobrze. Garderobę ustalamy na rozmowie przed sesją, ale dobrze jest zabrać kilka wersji ubioru: jeansy, ładną bieliznę, opinające bluzeczki, sukienki, wszystko to, co wyeksponuje brzuszek, jak również białą koszulę… Posiadam własny asortyment rekwizytów które wykorzystuję na sesji, aczkolwiek zalecam zabranie osobistych akcesoriów np. zdjęcia USG, testu ciążowego, bucików, itp. W przed dzień sesji dobrze jest aby przyszła mama porządnie odpoczęła, aby w dniu sesji była wypoczęta i zrelaksowana. Warto także na tę okazję zadbać o makijaż i manicure – dłonie obejmujące brzuszek będą widoczne na zdjęciu. W przypadku sesji ciążowej, wystarczy miesięczne wyprzedzenie.

Fotografia ciążowa

W naszym studio DANSIL wykonasz idealne fotografie noworodkowe i ciążowe